Agenda college 11 - 17 juni

10 juni 2025
nieuws

Overzicht met activiteiten van het college in de periode van 11 - 17 juni

Woensdag 11 juni

  • Burgemeester De Rouwe bezoekt HBS Ichthus IJsselmuiden tijdens het thema: ‘Wat als ik de leider van de wereld was.’
  • Wethouder Faber geeft de aftrap voor de feestelijke opening van het opnieuw ingerichte Hof van Breda. 
  • Burgemeester De Rouwe houdt een toespraak tijdens de naturalisatiebijeenkomst voor nieuwe Nederlanders. Hij reikt aan hen de bevestiging van het Nederlanderschap uit.

Donderdag 12 juni

  • Wethouder Van den Belt is aanwezig bij de netwerkbijeenkomst Kansrijke Start voor zorgprofessionals en vrijwilligers. De bijeenkomst is ook de start van een campagne over gezond zwanger worden.

Vrijdag 13 juni

  • Burgemeester De Rouwe bezoekt Kamperveen, Zuideinde, Zalk en De Zande.
09.00 uurstart locatie Stadhuis richting Kamperveen
09.45 uurZuideinderhof met wandeling
10.10 uurmolen De Valk in Zalk
11.10 uurPluktuin De Zande 21
  • Wethouder Wonink en wethouder Boddeus zijn aanwezig bij het V!VA! Concert 'Sure on this shining night’.

Zaterdag 14 juni

  • Wethouder Boddeus neemt een kijkje bij de vorderingen van de herbouw van de kadekraan.

Zondag 15 juni

  • Burgemeester De Rouwe is aanwezig bij de intrededienst van Ds. Gert de Kok en Ds. Rebecca de Kok – van den Born bij Hervormde Gemeente De Hoeksteen in IJsselmuiden.